درباره قالیشویی رز

قالیشویی رز

کارخانه قالیشویی رز با تجربه طولانی در رابطه با شستشوی انواع قالی و موکت افتخار دارد که توانسته است  از زمان آغاز به کار خود رضایت تمامی مشتریان خود را بدست بیاورد. زیرا ما معتقد هستیم که رضایت مشتری از هرگونه تبلیغی برای گروه ما نتیجه بخش تر است. به همین دلیل است که همواره سعی خواهیم کرد با ارائه خدماتی  منحصر به فرد و با کیفیت در کنار استفاده از نیروی انسانی مجرب و کار آزموده رضایت مشتریان خود را بدست بیاوریم. برای تماس با قالیشویی رز کافی است که با استفاده از سیستم رزرو سایت درخواست خود را ثبت کنید، سپس امور مشترکین قالیشویی رز با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری می‌کنند. همچنین می‌توانید با تماس با شماره تماسهای ذکر شده در سایت درخواست خود را ثبت کنید تا ما در کوتاه‌ترین زمان کارکنان خود را به محل ارسال کنیم.

ما چگونه عمل می‌کنیم؟

روند کاری ما به این گونه است که بعد از ثبت درخواست مشتری کارکنان خود را به محل مشتری ارسال می‌کنیم. کارکنان ما با بررسی قالی اقدامات لازم را برای شستشوی آن را تعیین می‌کنند. سپس فرش را بدون آسیب دیدگی و لول شده به محل کارخانه انتقال می‌دهند. در محل کارخانه ابتدا فرش یا قالی را خاکروبی کرده و سپس روند شستشو آغاز می گردد. روند شستشو شامل خیس کردن و سپس شتسشو با مواد شوینده است. در نهایت بعد از آبکشی فرش در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌گیرد تا کاملا خشک شود. در نهایت بعد از هوادهی فرش لول شده به مشتری تحویل داده می‌شود.
کارخانه عظیم قالیشویی رز تهران با به کارگیری بیش از 9۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .

برخی مناطق تحت پوشش:

قالیشویی شمیران
قالیشویی محلاتی
قالیشویی فرحزاد
قالیشویی سردارجنگل
قالیشویی المپیک
قالیشویی سعادت آباد
قالیشویی شهرک غرب
قالیشویی مرزداران
قالیشویی مقدس اردبیلی
قالیشویی قیطریه

برخی مناطق تحت پوشش:

قالیشویی پونک
قالیشویی تهرانسر
قالیشویی جنت آباد
قالیشویی الهیه و تجریش
قالیشویی زعفرانیه
قالیشویی یوسف آباد
قالیشویی سردار جنگل
قالیشویی فاطمی
قالیشویی امیر آباد
قالیشویی گیشا

برخی مناطق تحت پوشش:

قالیشویی فرمانیه
قالیشویی ولنجک
قالیشویی ونک
قالیشویی میرداماد
قالیشویی جردن
قالیشویی کامرانیه
قالیشویی آجودانیه
قالیشویی دزاشیب
قالیشویی پاسداران
قالیشویی پیروزی

e-namad-1.jpg
قالیشویی رز تهران دارای نماد اعتماد الکترونیکی تا اعتماد کامل نسبت به ما داشته باشید
طراحی سایت قالیشویی و پشتیبانی: گیلار وب

جستجو